Partnerzy


PARTNERZY

pracujemy z najlepszymi

Światowy lider w produkcji soczewek okularowych naszym priorytetem nr 1 od zawsze byłe nasz klient. Dlatego właśnie od ponad 160 lat cały czas zajmujemy się poprawą jakości widzenia. I kochamy to co robimy!

W Essilor stale zajmujemy się badaniami i innowacjami. Staramy się stworzyć najpiękniejsze, najbardziej wygodne i trwałe projekty soczewek. Dzięki naszej tradycji doskonałości i rozwoju technologicznego w świecie optyki oraz wspólnie z zaangażowanym zespołem doświadczonych profesjonalistów, Essilor jest dziełem geniuszy. Dążymy do perfekcji każdego dnia i dla każdego klienta.

Nasze soczewki są systematycznie rozwijane, testowane i zatwierdzone przez osoby noszące okulary takie jak Ty. Wykraczamy poza nasze standardy aby sprostać Twoim!

Essilor to jedyny producent, który poddaje swoje soczewki systematycznym testom z udziałem użytkowników.

Od 2004r. firma Essilor zainicjowała program systematycznych testów, w trakcie których użytkownicy testują soczewki marek Varilux®, Crizal® i Xperio® przed ich wprowadzeniem do sprzedaży.

Dlaczego testy z udziałem użytkowników są tak istotne?

  • Trwające klika tygodni testy prowadzone w rzeczywistych warunkach środowiskowych umożliwiają użytkownikom ocenę parametrów soczewek okularowych w oderwaniu od teorii i modeli naukowych.
  • W firmie Essilor wdrażamy wyłącznie innowacje odpowiadające na potrzeby użytkowników.

Skutecznie i obiektywnie!

  • Skuteczne przeprowadzenie badań wymaga zaangażowania całkowicie bezstronnych instytucji zewnętrznych. Na całym świecie Essilor współpracuje z cieszącymi się uznaniem niezależnymi organizacjami naukowymi, takimi jak uniwersytety, czy instytucje naukowe.
  • Wszystkie prowadzone przez nas testy odbywają się zgodnie z drobiazgowymi i rygorystycznymi protokołami badawczymi, które umożliwiają uzyskanie obiektywnych wniosków.

Dlaczego zewnętrzna ocena jest tak ważna?

  • Zatwierdzenie naszych procedur przez zewnętrzną organizację poświadcza bezstronność metod badawczych, które wykorzystujemy do oceny jakości konstrukcji, powłok, materiałów i barwień soczewek.

Spełniamy nie tylko najwyższe standardy.
Spełniamy Twoje oczekiwania.

JZO (dawniej Jeleniogórskie Zakłady Optyczne) jest firmą produkującą soczewki okularowe. Ponad 70-letnie doświadczenie w branży optycznej, poparte przynależnością do koncernu o międzynarodowym zasięgu, pozwala nam oferować soczewki okularowe najnowszej generacji, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku.

Nasze soczewki to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów. W ich produkcji wykorzystujemy projekty opracowane przez francuskich specjalistów z firmy BBGR. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać pomoce wzrokowe na miarę XXI wieku.

Skutecznie realizujemy system zarządzania jakością ISO 9001, który wdrożyliśmy już w 1999 r.

Nasza oferta obejmuje soczewki okularowe dedykowane użytkownikom okularów w różnym wieku, wykonującym różne zawody, posiadającym różne hobby.

W dniu 10.11.2016 r. nastąpiło przekształcenie spółki JZO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jeleniej Górze w spółkę JZO Spółka Akcyjna z siedzibą w Jeleniej Górze (JZO S.A.).
Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy, nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności gospodarczej przez Spółkę. Zgodnie z art. 553 kodeksu spółek handlowych JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze jest prawnym następcą spółki przekształcanej i zostaje stroną wszystkich stosunków prawnych, których stroną była dotychczas spółka JZO sp. z o.o. w Jeleniej Górze.
Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP i Regon oraz numer rachunku bankowego. Zmianie uległ jedynie numer KRS (nowy: 0000644768). Przekształcenie formy prawnej spółki nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów.

Pionierzy w optyce od 75 lat
Tam, gdzie Hoya jest liderem, inni są naśladowcami. Od 75 lat nasze rewolucyjne rozwiązania optyczne przesuwają granice technologiczne. Konstrukcje soczewek ewoluowały w ciągu ostatnich lat, ale jedna rzecz pozostała niezmieniona: nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność, z których staliśmy się znani na świecie.

Gracz na arenie międzynarodowej
Firma Hoya została założona w 1941 roku, w Japonii przez braci Shoichi i Shigeru Yamanaka - dwóch prawdziwych wizjonerów. Początkowo była małą wytwórnią szkła optycznego, ale wkrótce rozpoczęła działalność w sektorze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych. Obecnie nasza firma produkuje soczewki do okularów, soczewki wewnątrzgałkowe (IOL) oraz soczewki optyczne, jak również endoskopy i kluczowe komponenty półprzewodników, paneli LCD oraz dysków HDD.

Kompleksowa ochrona wzroku
Firma Hoya niestrudzenie pracuje nad poznaniem potrzeb wzrokowych swoich klientów. Inwestuje w działalność badawczo-rozwojową, pracując nad najnowocześniejszymi konstrukcjami soczewek, najcieńszymi i najbardziej wytrzymałymi materiałami, wielokrotnie nagradzanymi powłokami antyrefleksyjnymi oraz zaawansowanymi technikami badania wzroku. Dzięki tym wysiłkom, opracowaliśmy znaną na całym świecie gamę produktów, zapewniających kompleksową ochronę wzroku.

Czy wiesz, że...?
Hoya zatrudnia ponad 34 000 pracowników w 150 spółkach i oddziałach na całym świecie.